ODALARIMIZ

Senses Hotel Bodrum, konaklama olanaklarının bir parçası olarak toplam 56 harika standart odaya sahiptir. Her biri birinci sınıf eşyalarla donatılmış olup sadece manzara ve balkon açısından farklılık göstermektedir. Toplam 26 deniz manzaralı ve teraslı 18 standart bahçe manzaralı odamız mevcuttur; ilave olarak da 8 standart deniz manzaralı oda ve 4 bahçe manzaralı oda balkonludur.

Senses Hotel Bodrum
Senses Hotel Bodrum

Senses Hotel Bodrum

Senses Hotel Bodrum, 2015 yılında tamamen yenilenen bir konsept butik oteldir. Otel 7.245 m²’lik bir alana yayılmış olup plaja çok yakındır. Bodrum Kalesi’nin muhteşem manzarası eşliğinde çeşitli lezzetli yemekler sunmaktadır. Senses Hotel Bodrum, birbirinden farklı binalara ayrılan şık iç mekanlara ve zarif bir şekilde döşenmiş odalara sahiptir. Bu büyüleyici kaçamakta unutulmaz günler sizi bekliyor. Yine de daha kültürel bir kaçamak mı arıyorsunuz?

Senses Hotel Bodrum, Bodrum’da ideal bir konumda yer alır, bir zamanlar Karya’nın Halikarnas antik kentinin bulunduğu yerdedir. Bir zamanlar dünyanın yedi harikasından biri olan Halikarnas Mozolesi’nin evi olan bu eski sitenin kalıntıları, Caria hükümdarı Mausolus’un kalıntılarına ev sahipliği yapardı. Mozoles terimi, bir zamanlar büyük bir türbeye atıfta bulunmak için kullanılan etkileyici bir yapıdan gelir. Halikarnas aynı zamanda Büyük İskender’in M.Ö 334’te kuşattığı ve 1400’lü yıllarda Knights Hospitalier’ın Halikarnas Mozolesi’nden kayalarla inşa edilmiş Bodrum Kalesi’nin yer aldığı bir şehirdi. Bodrum, antik tarihi sevenler ve antik kalıntıların arasında gezintiler arayan turistler için büyüleyici bir şehirdir. Burası tatil için sizce de kulağa muhteşem bir yermiş gibi gelmiyor mu? Bir sonraki harika tatilinize hazır olduğunuzda bizimle iletişime geçin.